Soodus!
nutra finalist

76.00 64.00

0 out of 5

LOODUSLIK TOIDULISAND ALYVIUM® VITAMIINIDE JA OLIIVI POLÜFENOOLIDEGA NAHALE SÜDAMELE VERESOONTELE 4 x 60 KAPSLIT Vegan

Alyvium® aitab parandada imuunsüsteemi talitlust ning on suurepärane naha hooldamisel, kaitseb südame-veresoonkonda haiguste eest ning toimib kui üldine vananemisvastane antioksüdant.

Alyvium® on kombinatsioon looduslikest oliiviõli biofenoolidest, A- vitamiinist, biotiinist (H-vitamiin) ja riboflaviinist (B2- vitamiin). Sisaldab spetsiifilisi oliividest saadud antioksüdante: hüdroksütürosooli, oleuropeiini, türosooli ja verbaskosiide. Kaitseb veres sisalduvaid lipiide oksüdatiivsete kahjustuste vastu.

Kliiniliselt tõestatud toimed.
Kliiniliselt tõestatud toime psoriaasi sümptomite leevendamisel.

Manustamine:
Alyvium® tuleb võtta koos toiduga. Toodet võib tarbida ka ilma kapslita lisades seda mahla, jogurti või smuuti sisse.
Psoriaas –  2-3 kapslit korraga 1x päevas  45-60 päeva jooksul või kuni mõju on tajutav või vastavalt terapeudi ettekirjutustele.
Paranemistulemuste ilmnemisel jätkuv doos 2 kapslit päevas korraga.
Naha vananemisvastane hooldus – 1 kapsel päevas
Südame ja veresoonkonna toetamine – 1 kapsel päevas
Suitsetajatele igapäevaselt 1-2 kapslit päevas!

Sobib veganitele ja taimetoitlastele. Ei sisalda GMO-sid, gluteenivaba.

Sälitamine:
Hoida jahedas ja kuivas kohas, otsese päikese eest kaitstuna, lastele kättesaamatus kohas.

Kirjeldus

Alyvium® on looduslik alternatiiv, mis aitab kaasa immuunsüsteemi haiguste sümptomite leevendamisele. Oliivõli biofenoolid kaitsevad vere lipiide oksüdatiivse stressi eest. Hea südamele, veresoontele ja nahale. Eriti on silmas peetud haiguseid, mille sümptomid avalduvad nahal (akne, dermatiit, ekseem).

A-vitamiin tõhustab limaskesta uuenemist ja osaleb selle kaitses ning regulatsioonis. Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) teadusliku paneeli kohaselt mängib A-vitamiin olulist rolli immuunsüsteemi normaalses talitluses. See on inimese jaoks elutähtis toitaine, mida kasutatakse ka näiteks akne, ekseemi, psoriaasi ning põletuste raviks.
Riboflaviin (B2-vitamiin) ja biotiin (H-vitamiin) aitavad hooldada nahka. Biotiin on üks peamistest vitamiinidest, mis osaleb süsivesikute, lipiidide ja aminohapete ainevahetuses. On teada, et biotiinipuudus põhjustab stressi, mille sümptomiteks on dermatiit või ekseem ja kuiv nahk(psoriaas).

Hydroksütürosooli tõestatud toimed:

  • Hüdroksütürosool kaitseb (sõltuvalt annusest) LDL-kolesterooli oksüdatiivsuse vastu, mida tuntakse kui ateroskleroosi peamist vallandajat.
  • See pakub kaitset oksüdatiivse stressi vastu, soodustab arterite lõdvenemist ning mõjutab nii vererõhu taset.
  • See on tõhus antitrombotsüütiline tegur, mis ennetab trombide moodustumist.
  • Hüdroksütürosool kaitseb muskleid reaktiivsete hapniku- ja lämmastikuosakeste (ROS ja RON) tekke eest treeningu ajal. Laktaadi tootmine on treeningu ajal oluliselt vähenenud. Lihaste kokkutõmbumine on kaitstud radikaalide eest.
  • Hüdroksütürosooli tarbimine parandab sisemist kaitsesüsteemi tõstes glutatiooni taset. Glutatioon on organismi peamine endogeenne kaitsetegur.

Koostisained 2-s kapslis:
biofenooliderikas oliivõli ekstrakt (olea europaea), abiaine: mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, ränidioksiid, retinoolhape(vitamiin A), riboflaviin(vitamiin B2), D-biotiin(vitamiin B7).
Kapsli koostisosad: taimne tselluloos, titaandioksiid.

Alyvium® toidulisand ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist.

Lisainfo

Kaal 0.06 kg
Mõõtmed 13.5 x 7.5 x 3.5 cm

1 arvustus tootele LOODUSLIK TOIDULISAND ALYVIUM® VITAMIINIDE JA OLIIVI POLÜFENOOLIDEGA NAHALE SÜDAMELE VERESOONTELE 4 x 60 KAPSLIT Vegan

  1. 0 out of 5

    Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

    http://www.vurtilopmer.com/

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest

Share This