Soodus!

24.00 18.00

0 out of 5

Oliveheart® Ekstra Neitsi Oliiviõli ja Alyvium® toidulisand vitamiinidega ja oliivi polüfenoolidega

Oliveheart® Ekstra Neitsi Oliiviõlis on 25 korda rohkem polüfenoole võrreldes tavalise külmpressi õliga.
100g Oliveheart® sisaldab 20 mg E vitamiini- mis on 167% päevasest soovituslikust kogusest ehk RDA-st, 100 μg A vitamiini-  25% RDA-st.

Looduslik toidulisand Alyvium® on kombinatsioon oliivi polüfenoolidest,  A-vitamiinist, biotiinist ja riboflaviinist. Vegan, GMO vaba. Sisaldab spetsiifilisi oliividest saadud antioksüdante: hüdroksütürosooli, oleuropeiini, türosooli ja verbaskosiide. Kaitseb nahka ja südant, tugevdab immuun-süsteemi. Leevendab psoriaasi, ekseemi, dermatiiti.
Alyvium® toime on kliinilise uuringuga teaduslikult tõestatud. Uuring näitas, et 77% psoriaasiga  patsientide olukord paranes 4-12 nädalaga.

Alyvium® ja Oliveheart® on suurepärane kombinatsioon igapäevaselt kasutamiseks, noorusliku naha ning terve südame hoidmiseks, vananemis-vastases hoolduses.

Oliveheart® kasutamine:
Oliveheart® – 2 supilusikatäit päevas kasu saamiseks ehk  22 ml (sisaldab 5 mg oliivi polüfenoole) on optimaalne päevane annus kasu saamiseks. See õli ei ole mõeldud kuumutamiseks, vaid sisse võtmiseks (nipp-võta koos sidruniviiluga), lisamiseks salatitesse või valmistoitudele.
Sälitamine: pimedas, jahedas. Peale kasutamist sulge pudel koheselt oksüdeerumise vältimiseks

Alyvium®  kasutamine:

 • Alyvium® kapsleid tuleb võtta koos toiduga. Toodet võib tarbida ka ilma kapslita lisades sisu mahla, jogurti või smuuti sisse.
 • Psoriaas – 2  kapslit korraga 1x päevas  45-60 päeva jooksul või kuni mõju on tajutav või vastavalt terapeudi ettekirjutustele. Paranemistulemuste ilmnemisel jätkuv doos 2 kapslit päevas korraga.
 • Naha vananemisvastane hooldus – 1 kapsel päevas
 • Südame ja veresoonkonna toetamine – 1 kapsel päevas
 • Suitsetajatele igapäevaselt – 1-2 kapslit päevas!
  Nahahaigustele nagu psoriaas ja dermatiit, ei ole kindlat ravi. Ravitulemused ei ole iga patsiendi puhul sarnased ning võivad aja möödudes varieeruda!
  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kirjeldus

OliveHeart®’i toodetakse kombineerides erinevaid esmaklassilisi Hispaania oliive ja kasutates spetsiifilisi kasvatusmeedoteid. Kõik oliivid on ühes kohas külmpressitud.
OliveHeart®’il on väga puuviljane maitse, lisaks natuke piprasust. Oliiviõli polüfenoolid aitavad kaitsta vere lipiide LDL-kolesterooli oksüdatiivse stressi eest.
See väide kehtib vaid siis, kui 20 g oliiviõli kohta on hüdroksütürosooli ja selle derivaatide (näiteks oleuropeiini ja türosooli) sisaldus vähemalt 5 mg. OliveHeart® omab sellist polüfenoolide taset. See on ekspertide poolt analüüsitud. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas annustada vähemalt 20 g oliiviõli.
OliveHeart® tagab optimaalse polüfenoolide taseme selle säilivusaja jooksul, kui seda on normaalsetes tingimustes hoiustatud. See on ekspertide poolt analüüsitud.
Vahemere dieet, sealhulgas ka ekstra neitsioliiviõli, ennetab võrreldes madala rasvasisaldusega dieetidega südame-veresoonkonna haiguste (kardiovaskulaarne surm, müokardi infarkt ja/või insult) teket.

Alyvium® on looduslik alternatiiv, mis aitab kaasa immuunsüsteemi haiguste sümptomite leevendamisele. Oliivõli polüfenoolid kaitsevad vere lipiide oksüdatiivse stressi eest. Hea südamele, veresoontele ja nahale. Eriti on silmas peetud haiguseid, mille sümptomid avalduvad nahal (akne, dermatiit, ekseem).
A-vitamiin tõhustab limaskesta uuenemist ja osaleb selle kaitses ning regulatsioonis. Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) teadusliku paneeli kohaselt mängib A-vitamiin olulist rolli immuunsüsteemi normaalses talitluses. See on inimese jaoks elutähtis toitaine, mida kasutatakse ka näiteks akne, ekseemi, psoriaasi ning põletuste raviks.
Riboflaviin (B2-vitamiin) ja biotiin (H-vitamiin) aitavad hooldada nahka. Biotiin on üks peamistest vitamiinidest, mis osaleb süsivesikute, lipiidide ja aminohapete ainevahetuses. On teada, et biotiinipuudus põhjustab stressi, mille sümptomiteks on dermatiit või ekseem ja kuiv nahk(psoriaas). Kliiniliselt tõestatud toime psoriaasi sümptomite leevendamisel.

Hydroksütürosooli tõestatud toimed:

 • Hüdroksütürosool kaitseb (sõltuvalt annusest) LDL-kolesterooli oksüdatiivsuse vastu, mida tuntakse kui ateroskleroosi peamist vallandajat.
 • See pakub kaitset oksüdatiivse stressi vastu, soodustab arterite lõdvenemist ning mõjutab nii vererõhu taset.
 • See on tõhus antitrombotsüütiline tegur, mis ennetab trombide moodustumist.
 • Hüdroksütürosool kaitseb muskleid reaktiivsete hapniku- ja lämmastikuosakeste (ROS ja RON) tekke eest treeningu ajal. Laktaadi tootmine on treeningu ajal oluliselt vähenenud. Lihaste kokkutõmbumine on kaitstud radikaalide eest.
 • Hüdroksütürosooli tarbimine parandab sisemist kaitsesüsteemi tõstes glutatiooni taset. Glutatioon on organismi peamine endogeenne kaitsetegur.

Koostisained 2-s kapslis:
polüfenooliderikas oliivõli ekstrakt (olea europaea), abiaine: taimne tselluloos, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, ränidioksiid, retinoolhape(vitamiin A), riboflaviin(vitamiin B2), D-biotiin(vitamiin B7).
Kapsli koostisosad: taimne tselluloos, titaandioksiid.

Alyvium® toidulisand ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lisainfo

Kaal 06 kg
Mõõtmed 36 x 29 x 5 cm

Pin It on Pinterest

Share This