Tervise eest hoolitsemine peaks olema igapäevane asi aga sageli me hakkame pöörama sellele tähelepanu alles siis, kui meil on käes esimesed
tervisemured. Nii juhtus ka minuga aastate eest. Ühel päeval peale pikki uuringuid, kuigi toitusin tervislikult, sai selgeks minu kõrge vererõhu põhjus- see oli kookosõli tarbimise tagajärg . Üsna loogiline, kuna kookosõli sisaldab küllastunud rasvhappeid rohkem kui 90%  ning tõstab kolesteroolitaset ja vererõhku.

Uurides põhjalikumalt erinevate õlide koostist, sai selgeks mida vajan, see oli oliiviõli-vahemere dieedi alus ja kõige tervislikum õli üldse oma antioksüdantide rohkuse poolest. Suure üllatusena avastasin, et siinsete toidupoodide riiulitelt pole kvaliteetset extra neitsi oliiviõli just lihtne leida ning õlisid Hispaaniast oli väga vähe. Kontrollides saadaolevate külmpressi oliiviõlide kvaliteeti lihtsal moel – asetades need külmkappi, märkasin, et õlid sageli ei hangu. See pani mind tegutsema, leidma puhast ning kvaliteetset oliiviõli. Tuli minna otse tootjatelt õli ostma. Otsustasime minna perega Katalooniat avastama. Sellest saigi aguse

BIOTAG

Õlid ja teised tooted, mida täna teiega siin veebipoes jagame, tulevad otse  mahepõllumajandusest. Lisaks otsustasime pakkuda elutähtsaid looduslikke toidulisandeid ja vitamiine, mis põhinevad oliivisaadustel ning omavad eriti tugevat antioksüdantset toimet, on ülikasulikud vere-soonkonnale ja südamele. Toetades südant, toetad tegelikult kogu organismi.

Siinkohal tahaksime tänada oma toredaid sõpru Hispaanias, Joan Aquilot ja Pere Schmidt Lacombe, kes on andnud meile häid soovitusi ja saatnud meid õli otsingutel Kataloonias ning ilma kelleta me poleks jõudnud erilistesse ökofarmidesse.

Kõik see, mida siin pakume, jõuab teie toidulauale oma ala parimatelt ja usaldusväärseimatelt tootjatelt , on igapäevaselt meie endi menüüs ning kasutuses. Teame inimesi, kelle poolt tooted on valmistatud on ning oleme tutvunud tootmisprotsessidega.

Tänaseks oleme veendunud, et õige toitumisega on võimalik vabaneda haigustest ning hoida end tervena. Piisab väikesest muudatusest igapäevases toitumises, et elukvaliteet ning enesetunne paraneksid ja meel oleks rõõmus.

Head tervist ei garanteeri meile kallis, vaid eelkõige kvaliteetne ja tervislik toit, mis peaks olema igapäevane, loomulik ja kättesaadav igaühele. Pakume tooteid mõistliku hinnaga, sest veebipoel on ärikulud rendipindadel asuvatest kauplustest väiksemad.

Telli ja saadame tervisliku kauba sulle koju kätte!
Terve inimene on kaunis ja õnnelik ning just seda Sulle soovimegi!

Omame mahetunnustust. Vaata mahetunnustuse sertifikaati.

Biotag OÜ

Reg. No.: 14065827

E-mail: info@biotageco.com

Tel: +372 569 800 68

Konto nr: EE91 2200 2210 6440 0399

Saada kiri

Pin It on Pinterest