Laost otsas Soodus!

10.00 9.00

2.55 out of 5

Prohom Red Eco Mahe Punane Vein

Kategooriad: Veinide Hulgimüük, Tooted

Kaitstud päritolunimetusega vein.
Maa
: Hispaania,
Piirkond: Terra Alta DO , Hispaania
Aastakäik: 2014
Viinamarjad: 50% Red Garnatxa, 25% Syrah, 25% Cabernet Sauvignon
Stiil: punane kuiv vein
Veinimeistri kirjeldus: Erksa kirsipunase värviga hea intensiivsusega vein. Lõhnabuketis on tunda küpseid vilju ja rösti. Maitse on lihav, tasakaalustatud, kompleksne. Pika järelmaitsega.
Serveerimistemperatuur: 16 – 18 ̊ C
Alkohol: 14,5 %
Pudeli maht: 0,75 l

 

Laost otsas

Kirjeldus

Kõik viinamarjad on korjatud käsitsi, optimaalse küpsusastme saavutamise järel ja sordid on fermenteeritud 23ºC temperatuuril eraldi. Seejärel on sordid ühendatud ning kompleksuse saavutamiseks laagerdatud 3 kuud prantsuse tammevaatides.

Terra Alta on Catalonia lõunapoolne piirkond, mis asub 300 – 400 meetri kõrgusel mägedevahelisel platool. Lubjakivine pinnas on pisut savine ning tagasihoidlikult viljakas, see annab veinidele tugeva mineraalsuse. Vahemereline kliima oma kuuma suve ja päikesega ning leebe talvega tagab ideaalsed tingimused viinamarjade kasvatamiseks ning annab maitsele puuviljase küpsuse ja värskuse.

Celler Coma d`en Bonet veinikoda asub Terra Alta piirkonnas Gandesa`s, mis paikneb Hispaania kirdeosas olevas Catalonias. Sinna on 200 km nii Barcelonast, Valenciast kui ka  Zaragozast.

Celler Coma d`en Bonet kasvatab mahepõllumajanduslikult viinamarjade sorte: Viognier, Syrah, Red Grenache, White Grenache, Cabernet Sauvignon.  Celler Coma d`en Bonet eesmärgiks on teha kohalikest viinamarjasortidest omanäolist, kuid samas traditsioonilist kõrgekvaliteedilist veini. Marjad korjatakse hoolikalt, käsitsi oma aedadest, mis on ümbritsetud mandli- ja oliivipuude saludega.
Celler Coma d`en Bonet järgib FUSTER Amades perekonna veinitootmise traditsioone, kes on pühendunud  viinamarjaistanduste ja veini tootmisele rohkem kui 60 aastat.

Lisainfo

Kaal 1.35 kg
Mõõtmed 33 x 7 x 7 cm

Pin It on Pinterest

Share This