Laost otsas

11.00

2.46 out of 5

Dardell Barrica Eco Mahe Punane Vein

Kategooriad: Veinide Hulgimüük, Tooted

Kaitstud päritolunimetusega vein.
Maa
: Hispaania,
Piirkond: Terra Alta DO
Aastakäik: 2015
Viinamarjad: 60% Red Garnatxa, 20% Syrah, 20% Cabernet Sauvignon
Stiil: punane kuiv vein
Veinimeistri kirjeldus: Ilusa tumepunase värvusega vein. Maitse on ümar, tunda on tugevalt küpseid punased puuvilju, kerget tammevanilli. Elegntne vein, mis areneb aastatega. Vein sobib küpsete juustudega, lihaga. Laagerdatud 6 kuud prantsuse tammevaatides.
Serveerimistemperatuur: 18 ̊ C
Alkohol: 14,5 %
Pudeli maht: 0,75 l

 

Laost otsas

Kirjeldus

Kõik viinamarjad on korjatud käsitsi, optimaalse küpsusastme saavutamise järel ja sordid on fermenteeritud eraldi 15 päeva 23º-25º C temperatuuril. Hiljem on sordid ühendatud ning kompleksuse saavutamiseks laagerdatud 6 kuud prantsuse tammevaatides, sisaldades ka malolaktilist kääritamist.

Terra Alta on Catalonia lõunapoolne piirkond, mis asub 300 – 400 meetri kõrgusel mägedevahelisel platool. Lubjakivine pinnas on pisut savine ning tagasihoidlikult viljakas, see annab veinidele tugeva mineraalsuse. Vahemereline kliima oma kuuma suve ja päikesega ning leebe talvega tagab ideaalsed tingimused viinamarjade kasvatamiseks ning annab maitsele puuviljase küpsuse ja värskuse.

Celler Coma d`en Bonet veinikoda asub Terra Alta piirkonnas Gandesa`s, mis paikneb Hispaania kirdeosas olevas Catalonias. Sinna on 200 km nii Barcelonast, Valenciast kui ka Zaragozast.

Celler Coma d`en Bonet kasvatab mahepõllumajanduslikult viinamarjade sorte: Viognier, Syrah, Red Grenache, White Grenache, Cabernet Sauvignon.  Celler Coma d`en Bonet eesmärgiks on teha kohalikest viinamarjasortidest omanäolist, kuid samas traditsioonilist kõrgekvaliteedilist veini. Marjad korjatakse hoolikalt, käsitsi oma aedadest, mis on ümbritsetud mandli- ja oliivipuude saludega.
Celler Coma d`en Bonet järgib FUSTER Amades perekonna veinitootmise traditsioone, kes on pühendunud  viinamarjaistanduste ja veini tootmisele rohkem kui 60 aastat.

Lisainfo

Kaal 1.40 kg
Mõõtmed 33 x 7 x 7 cm

Pin It on Pinterest

Share This