Laost otsas

8.00

2.40 out of 5

Dardell White Organic Mahe Valge Vein

Kategooriad: Veinide Hulgimüük, Tooted

Kaitstud päritolunimetusega vein.
Maa
: Hispaania,
Piirkond: Terra Alta DO
Aastakäik: 2016
Viinamarjad: 90% Garnatxa Blanca, 10% Viognier
Stiil: valge kuiv vein
Veinimeistri kirjeldus: peegeldab ehedalt Terra Alta valge Grenache omadusi. Lilleline ja puuviljane lõhn kombineeritud suurepärase ja iseloomuliku maitsega.
Nautimine: Vein sobib vahemere toitudega, mereandidega, rasvase kala ning tursaga.
Serveerimistemperatuur: 8 – 10 ̊ C
Alkohol: 13,5 %
Pudeli maht: 0,75 l

 

Laost otsas

Kirjeldus

Kõik viinamarjad on korjatud käsitsi ja mahl on dekanteeritud 13ºC temperatuuril 24 tundi. Fermenteeritud 25 päeva temperatuuril 14º C. Sordid on hiljem ühendatud ning villitud.

Terra Alta on Catalonia lõunapoolne piirkond, mis asub 300 – 400 meetri kõrgusel mägedevahelisel platool. Lubjakivine pinnas on pisut savine ning tagasihoidlikult viljakas, see annab veinidele tugeva mineraalsuse. Vahemereline kliima oma kuuma suve ja päikesega ning leebe talvega tagab ideaalsed tingimused viinamarjade kasvatamiseks ning annab maitsele puuviljase küpsuse ja värskuse.

Celler Coma d`en Bonet veinikoda asub Terra Alta piirkonnas Gandesa`s, mis paikneb Hispaania kirdeosas olevas Catalonias. Sinna on 200 km nii Barcelonast, Valenciast kui ka  Zaragozast.

Celler Coma d`en Bonet kasvatab mahepõllumajanduslikult viinamarjade sorte: Viognier, Syrah, Red Grenache, White Grenache, Cabernet Sauvignon.  Celler Coma d`en Bonet eesmärgiks on teha kohalikest viinamarjasortidest omanäolist, kuid samas traditsioonilist kõrgekvaliteedilist veini. Marjad korjatakse hoolikalt, käsitsi oma aedadest, mis on ümbritsetud mandli- ja oliivipuude saludega.
Celler Coma d`en Bonet järgib FUSTER Amades perekonna veinitootmise traditsioone, kes on pühendunud  viinamarjaistanduste ja veini tootmisele rohkem kui 60 aastat.

Lisainfo

Kaal 1.35 kg
Mõõtmed 33 x 7 x 7 cm

Pin It on Pinterest

Share This