Laost otsas Soodus!

27.00 22.00

2.32 out of 5

Prohom White Organic Mahe Valge Vein Karp-3 pudelit

Kategooriad: Veinide Hulgimüük, Tooted

Kaitstud päritolunimetusega vein.
Maa
: Hispaania,
Piirkond: Terra Alta DO , Hispaania
Aastakäik: 2015
Viinamarjad: 70% Garnatxa Blanca, 30% Viognier
Stiil: valge kuiv vein
Veinimeistri kirjeldus: Kollakasrohelise varjundiga, läbipaistev vein. Aroomis on tunda lillelõhnu, mis tulevad puuviljade valgetest õitest ning viinamarjadest. Maitselt värske, integreeritud happesusega ja väga erilise lõpuga vein. Maitse avaldub suus elegantselt ja pikalt.
Nautimine: igati sobiv jook valge liha ja juustudega ning riisitoitudega.
Serveerimistemperatuur: 8 – 10 ̊ C
Alkohol: 13,5 %
Pudeli maht: 0,75 l

 

Out of stock: "Prohom White Organic Mahe Valge Vein" doesn't have sufficient quantity in stock.

Kirjeldus

Kõik viinamarjad on korjatud käsitsi ja sordid on fermenteeritud 15ºC temperatuuril eraldi roostevabades terasvaatides. Seejärel on sordid ühendatud ning villitud.

Terra Alta on Catalonia lõunapoolne piirkond, mis asub 300 – 400 meetri kõrgusel mägedevahelisel platool. Lubjakivine pinnas on pisut savine ning tagasihoidlikult viljakas, see annab veinidele tugeva mineraalsuse. Vahemereline kliima oma kuuma suve ja päikesega ning leebe talvega tagab ideaalsed tingimused viinamarjade kasvatamiseks ning annab maitsele puuviljase küpsuse ja värskuse.

Celler Coma d`en Bonet veinikoda asub Terra Alta piirkonnas Gandesa`s, mis paikneb Hispaania kirdeosas olevas Catalonias. Sinna on 200 km nii Barcelonast, Valenciast kui ka  Zaragozast.

Celler Coma d`en Bonet kasvatab mahepõllumajanduslikult viinamarjade sorte: Viognier, Syrah, Red Grenache, White Grenache, Cabernet Sauvignon.  Celler Coma d`en Bonet eesmärgiks on teha kohalikest viinamarjasortidest omanäolist, kuid samas traditsioonilist kõrgekvaliteedilist veini. Marjad korjatakse hoolikalt, käsitsi oma aedadest, mis on ümbritsetud mandli- ja oliivipuude saludega.
Celler Coma d`en Bonet järgib FUSTER Amades perekonna veinitootmise traditsioone, kes on pühendunud  viinamarjaistanduste ja veini tootmisele rohkem kui 60 aastat.

Lisainfo

Kaal 7.54 kg
Mõõtmed 35 x 24 x 7 cm

Pin It on Pinterest

Share This