Laost otsas

19.00

0 out of 5

Morello Ekstra Neitsi Oliiviõli 0,5l ja Oliveheart® Polüfenooliderikas Ekstra Neitsi Oliiviõli 0,25l

OliveHeart® on kõige tervislikum Ekstra Neitsi Oliiviõli, millel on mahlakas, puuviljane maitse, kerge piprasus ja kõrge looduslike oliivi polüfenoolide tase.

OliveHeart® sisaldab 25 x rohkem polüfenoole (hüdroksütürosooli ja selle derivaate) kui tavaliselt külmpressi oliiviõli. Hüdroksütürosool on kõige tugevam antioksüdant, mis on inimkeha poolt hästi omastatav. 100g Oliveheart® sisaldab 20 mg E vitamiini, mis on 167% päevasest soovituslikust kogusest ehk RDA-st, 100 μg A vitamiini, mis on 25% RDA-st.
On teaduslikult tõestatud, et oliiviõli ploüfenoolid aitavad kaitsa vere lipiide LDL-kolesterooli oksüdatiivse stressi eest. Kaitseb südant, veresoonkonda.

Morello Ekstra Neitsi Oliiviõli on filtreerimata külmpressi õli Arbequina oliividest. Mahedamaitseline, ökotoode.

Kasutamine:
Oliveheart® e
i ole mõeldud praadimiseks! Lisage valmistoidule, salatitele.
22 ml OliveHeart®’i sisaldab 5 mg  oliivi polüfenoole.
22 ml on optimaalne päevane annus (2 supilusikatäit) kasu saamiseks.
Morello Ekstra Neitsi Oliiviõli sobib salatitesse,praadimiseks (soovituslik kõrgeim tempearatuur kuni 180 C).

Sälitamine: pimedas, jahedas. Peale kasutamist sulge pudel koheselt oksüdeerumise vältimiseks.

Out of stock: "Morello Ekstra Neitsioliiviõli. Öko. Filtreerimata. 0,5L" doesn't have sufficient quantity in stock.

Kirjeldus

OliveHeart®’i toodetakse kombineerides erinevaid esmaklassilisi Hispaania oliive ja kasutates spetsiifilisi kasvatusmeedoteid. Kõik oliivid on ühes kohas külmpressitud.
OliveHeart®’il on väga puuviljane maitse, mis jääb pikaks ajaks suhu, lisaks natuke piprasust.Oliiviõli polüfenoolid aitavad kaitsta vere lipiide LDL-kolesterooli oksüdatiivse stressi eest.
See väide kehtib vaid siis, kui 20 g oliiviõli kohta on hüdroksütürosooli ja selle derivaatide (näiteks oleuropeiini ja türosooli) sisaldus vähemalt 5 mg. OliveHeart® omab sellist polüfenoolide taset.
Kasulik toime avaldub siis, kui päevas annustada vähemalt 20 g oliiviõli.
On väga harv juhus, kui oliiviõli looduslikus koostises leidub nii palju polüfenoole. See kõik sõltub sordist, viljakoristuse hetkest, ilmastikutingimustest, kasvatamise ja töötlemise protsessidest, hoiustamisest jne.
OliveHeart® tagab optimaalse bpolüfenoolide taseme selle säilivusaja jooksul, kui seda on normaalsetes tingimustes hoiustatud. See on ekspertide poolt analüüsitud.

Vahemere dieet, sealhulgas ka ekstra neitsioliiviõli, ennetab võrreldes madala rasvasisaldusega dieetidega südame-veresoonkonna haiguste (kardiovaskulaarne surm, müokardi infarkt ja/või insult) teket.
Ekstra neitsioliiviõli iseloomustab nii selle kõrge oleiinhappe sisaldus kui ka polüfenoolide, olemasolu.
Neitsioliiviõli antioksüdantsed omadused on vahemere dieedi aluseks.

Lisainfo

Kaal 2 kg
Mõõtmed 60 x 36 x 12 cm

Pin It on Pinterest

Share This