Oliveheart Polüfenooliderikas Külmpressitud Oliiviõli on esmaklassiline 100% puhas külmpressitud oliiviõli, millel on mahlakas, puuviljane ja mandline maitse, kerge piprasus ja kõrge looduslike oliivi polüfenoolide tase. GMO vaba.

OliveHeart®  sisaldab 25 x rohkem polüfenoole (hüdroksütürosooli ja selle derivaate) kui tavaliselt külmpressi oliiviõli. Hüdroksütürosool on kõige tugevam antioksüdant, mis on kõrge biosaadavusega ja inimkeha poolt hästi omastatav.
100g   Oliveheart®   sisaldab   20 mg   E vitamiini – mis on 167%  päevasest  soovituslikust kogusest  ehk  RDA-st, 100 μg  A vitamiini – mis on 25% RDA-st.
On teaduslikult tõestatud, et oliiviõli ploüfenoolid aitavad kaitsa vere lipiide LDL-kolesterooli oksüdatiivse stressi eest.

Kasutamine:
Sobib salatitesse ja valmistoitudele lisamiseks, kastmetesse, sisse võtmiseks. Nipp-võta õli koos sidruniviiluga.
Ei  ole  mõeldud  kuumutamiseks ja praadimiseks!
  

22 ml OliveHeart®  sisaldab 5 mg of oliivi polüfenoole.
22 ml on optimaalne päevane annus (2 supilusikatäit) kasu saamiseks.

Sälitamine: pimedas, jahedas. Peale kasutamist sulgege pudel koheselt oksüdeerumise vältimiseks.

Kirjeldus

Oliveheart Polüfenooliderikas Külmpressitud Oliiviõli on maailmas üks kõige tervislikumatest külmpressitud oliiviõlidest.
Oliveheart® õli toodetakse kombineerides erinevaid esmaklassilisi Hispaania oliive ja kasutates spetsiifilisi kasvatusmeedoteid. Kõik oliivid on ühes kohas külmpressitud, tootmisprotsess on rangelt kontrollitud ning polüfenoolide sisaldus mõõdetud. Oliiviõli polüfenoolid aitavad kaitsta vere lipiide LDL-kolesterooli oksüdatiivse stressi eest. Võib väita, et Oliveheart® oliiviõli on kui ravim ja tervistav toit, eriti sobilik südame ja veresoonkonna profülaktikas.
See väide kehtib vaid siis, kui 20 g oliiviõli kohta on hüdroksütürosooli ja selle derivaatide (näiteks oleuropeiini ja türosooli) sisaldus vähemalt 5 mg. Oliveheart Polüfenooliderikas Külmpressitud Oliiviõli omab sellist polüfenoolide taset.
Kasulik toime avaldub siis, kui päevas annustada vähemalt 20 g oliiviõli (2 spl).
On väga harv juhus, kui oliiviõli looduslikus koostises leidub nii palju polüfenoole. See kõik sõltub sordist, viljakoristuse hetkest, ilmastikutingimustest, kasvatamise ja töötlemise protsessidest, hoiustamisest jne.
OliveHeart® tagab optimaalse polüfenoolide taseme selle säilivusaja jooksul, kui seda on normaalsetes tingimustes hoiustatud. See on ekspertide poolt analüüsitud.
Vahemere dieet, sealhulgas ka ekstra neitsioliiviõli, ennetab võrreldes madala rasvasisaldusega dieetidega südame-veresoonkonna haiguste (kardiovaskulaarne surm, müokardi infarkt ja/või insult) teket.Ekstra neitsioliiviõli iseloomustab nii selle kõrge oleiinhappe sisaldus kui ka polüfenoolide, olemasolu.
Kas teadsid, et oliivides leiduv HÜDROKSÜTÜROSOOL:
– on kõige tugevam antioksüdant, mis on inimkeha poolt kergesti omastatav, imendub hästi soolestikus;
– kaitseb (sõltuvalt annusest) LDL-kolesterooli oksüdatiivsuse vastu, mida tuntakse kui ateroskleroosi peamist vallandajat;
– pakub kaitset oksüdatiivse stressi vastu, soodustab arterite lõdvenemist ning mõjutab nii vererõhu taset;
– on tõhus antitrombotsüütiline tegur, mis ennetab trombide moodustumist;
– kaitseb muskleid reaktiivsete hapniku- ja lämmastikuosakeste (ROS ja RON) tekke eest treeningu ajal. Laktaadi tootmine treeningu ajal
väheneb oluliselt. Lihaste kokkutõmbumine on kaitstud radikaalide eest;
– tarbimine parandab sisemist kaitsesüsteemi tõstes glutatiooni taset. Glutatioon on organismi peamine endogeenne kaitsetegur;
– kõrge antioksüdantne toime kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuste eest;
– ja selle derivaadid olid esimesed polüfenoolid, mis tunnistati ametlikult tervendavaks Euroopa Majandusühenduse 1924/2006 regulatsiooniga.

Lisainfo

Kaal 0.6 kg
Mõõtmed 24 x 4.5 x 4.5 cm

Pin It on Pinterest

Share This